| Pasmo częstotliwości Spoofera | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maksymalna moc transmisji spoofera GPS | ≥ 10 dBm |
| Zasięg spoofera GPS | ≥ 5 km |
| Spoofer GPS Zakres regulacji mocy | 80 dB |
| Czas uruchomienia zasilania | 40s |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | Do 10KM |
| Lokalizacja drona | W odległości 3 km |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Siła zakłócenia | Zmiennik |
| nazwisko | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Kąt | 360° |
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-12 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Mat i plastik |
| Zużycie energii | 80 W |
| Częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Wielkość | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Zakres Jammer | 1km |
| Kolor | Sliver-Black |
| Przepustowość wykrywania | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | Do 10KM |
| Lokalizacja drona | W odległości 3 km |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Siła zakłócenia | Zmiennik |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 2 km |
| Zasilanie | 220 V ± 10 V. |
| Ochrona oświetlenia | Dostępne |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Pasmo częstotliwości Spoofera | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maksymalna moc transmisji spoofera GPS | ≥ 10 dBm |
| Zasięg spoofera GPS | ≥ 5 km |
| Spoofer GPS Zakres regulacji mocy | 80 dB |
| Czas uruchomienia zasilania | 40s |
| Zasięg wykrywania | 5-10KM |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| technologii | Wykrywanie pasma częstotliwości |
| Waga | 18 kg |
| Zespoły częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Projekt produktu | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Waga | 530g |
| Poziom ochrony | IP55 |