| Wykryj pasma | 300 MHz do 6 GHz |
|---|---|
| Wygoda | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Kolor | beżowy |
| Waga | 9 kg |
| Przepustowość wykrywania | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | Do 10KM |
| Lokalizacja drona | W odległości 3 km |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Siła zakłócenia | Zmiennik |
| Częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| ROZMIAR | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Zakres Jammer | 1 km |
| Waga | 530g |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Bandość częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Projekt produktu | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Waga | 530g |
| Poziom ochrony | IP55 |
| nazwisko | Polaris Hobit Portable-1 |
|---|---|
| Zakres | 2-3 km |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Plastikowe |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| System | BULIT w systemie |
| Zagłuszanie | Pełny zespół obsługiwany |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Kąt | 360° |
| Wykryć stawkę | ≥ 99,9% |
| Bandwia ingerencji | 900 mGz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Wymiar | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Zasięg zakłóceń | 1-2 km |
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| zakłócanie funkcji fpv | Dostosowywanie od 300 MHz do 6,2 GHz |
| Władza | ≤200w |
| dBm | 45 |
| Współczynnik J/C. | 20:1 |