| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Kąt | 360° |
| Zasięg wykrywania | 5 km |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Temperatura pracy | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Spektrum ostrości | 433 MHz 、 868 MHz 、 915 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Kąt | 360° |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Tryb noszenia | Naprawił |
| Szybkość wykrywania | ≥99% |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 5-10 km |
| Waga | 530g |
| Kolor | czarny |
| Marka wykrywania | DJI, autel, dron Wi -Fi itp. |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Kąt | 360° |
| Zasięg wykrywania | 5-10 km |
| Waga | 530g |
| Temperatura pracy | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
|---|---|
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| nazwisko | Handheld Detektor UAV i urządzenie do zablokowania dla poszczególnych urządzeń bojowych |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 1-2 km |
| zakres zagłuszania | 1-1,5KM |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Zespół grający na instrumentach jamujących | 2,4 GHz 、 5,8 GHz 、 5,2 GHz 、 1,5 GHz 、 433 MHz 、 900 MHz |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-13 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowe |
| Waga | 8kg |
| Zespół ingerencji | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Rozmiar ekranu | 3.5 ” |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Waga | 3,5 kg |
| Pasmo widma wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Najniższa wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Sposób noszenia | montowany na pojeździe |
| Zasięg wykrywania | 5km |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |