| Bandość częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Waga | 530g |
| Wielkość | 81 mm*75 mm*265 mm |
| Kolor | Biały |
| Częstotliwości | 2.4 GHz i 5.8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Wielkość | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Waga | 530g |
| Kolor | srebrno-czarny |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-2 |
|---|---|
| Wykryj kąt | 360° |
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Kolor | Szaro-biały |
| Zagłuszanie | Pełny zespół |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | 3km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Kąt wykrycia | 360 stopni |
| Wykryć stawkę | ≥ 99,9% |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Wymiar | Stop aluminium |
| Alarm | Głos+wibracja |
| Wielkość | 81 mm*78 mm*262 mm |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-1 |
|---|---|
| Zakres | 10 km |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Można dostosować |
| Tryb wykrywania | Bierny |
| Whist | 8,5 kg |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wsparcie samolotów | Modele dronów DJI |
| SDK | Wsparcie |