| Częstotliwość | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
|---|---|
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Wygoda | Przenośny |
| Kolor | aluminium, srebro |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-11 |
|---|---|
| Zakres | 5-10KM |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Żółty |
| Wsparcie w zagłuszaniu | - Tak, proszę. |
| nazwisko | Polaris Hobit Jr3 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 GHz-6 GHz |
| Zakres | 2 KM |
| Żywotność baterii | 1 godz |
| Waga | 3 kg |
| Zasięg wykrywania | ≥ 3 km (w odniesieniu do otaczającego środowiska elektromagnetycznego, mocy transmisji UAV itp.) |
|---|---|
| Zasilanie | Zdejmowalna bateria litowa |
| Pasmo częstotliwości detekcji | 70 MHz ~ 6000 MHz (pasmo częstotliwości detekcji można elastycznie konfigurować) |
| Wytrzymałość | ≥ 6 godzin (pojedyncza bateria) |
| ROZMIAR | 159 mm × 70 mm × 44 mm |
| nazwisko | 10 km stały detektor sygnału FPV UAV z funkcją znalezienia kierunku i zablokowaniem dronów |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
| Czas odpowiedzi | <5S |
| Tryb alarmu | Tryb dźwięku i wibracji |
| Kierunek Znajdowanie odległości | 3-5km |
| Model nr | Hobit S1 |
|---|---|
| Wykrywanie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 18 kg |
| Biblioteka Modeli Dronów | ≥400 |
| Pasmo częstotliwości Jammer | 433 MHz 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Nr modelu | Hobit V3 |
|---|---|
| Kanał | 70 MHz - 6 GHz |
| Częstotliwość odbioru | 300 MHz-6,2 GHz |
| Szybkość transmisji | ≥20 Kb/s |
| Wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz-6,2 GHz |
|---|---|
| Waga | 18 kg |
| Wymiary | 510x510x710 mm |
| Zakres wykrywania | 10 km |
| Kąt wykrywania | 360 ° |