| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Szybkość wykrywania | ≧ 99,99 % |
| Moc systemu | 220 V ± 10 V. |
| Temperatura pracy | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Kolor | Biały |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Kąt wykrywania | Omni-kierunkowy bez martwego kąta |
| Lokalizacja drona | do 3 km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Szybkość wykrywania | ≧ 99,9% |
| czas pracy | ≥1 godz. |
|---|---|
| Zużycie energii | ≤30W |
| Wygoda | Przenośny |
| Bandwia ingerencji | 900 mGz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Zasięg zakłóceń | 1-2 km |
| nazwisko | Polaris Hobit P3s |
|---|---|
| Pasma interferencyjne | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Sposób noszenia | Przenośny |
| Kolor | czarny |
| Pasmo częstotliwości wykrywania | Pasmo X. |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | ≥ 3 km (typowy cel: DJI Phantom 4, RCS=0,01 m²) |
| Minimalna wykrywalna prędkość | 1m/s |
| Strefa niewidomych krótkiego zasięgu | ≤ 150 m |
| Zasięg wykrywania | Wysokość: 0° ~ 50° |
| Zasięg wykrywania | 10-15 km |
|---|---|
| Pasma detekcyjne | Pasma X |
| Zasięg wykrywania | 360° |
| Docelowa pojemność | ≥500 jednostek |
| Waga | ≤40 kg |
| Średnie zużycie energii | ≤220 W. |
|---|---|
| Radar pas | 8 ~ 12 GHz |
| Protokół komunikacyjny | UDP |
| Zasilanie | AC220V/50HZ |
| Interfejs danych | Gigabitowy port sieciowy |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≧ 99,9% |
| nazwisko | Hobit D13 |
|---|---|
| Pasmo widma wykrywania | niestandardowe |
| Lokalizacja drona | W odległości 3 km |
| Zidentyfikuj zakres | Lightbridgel, Lightbridge2, OCusync, WiFi i WIFI Protocols, Zigbee itp. |
| Wykryj kąt | Brak luki w zasięgu |
| Zespół ingerencji | 900 MHz 、 1,5 GHz 、 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Wygoda | Przenośny |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Zakres | ≤ 3 km |
| Kolor | Różowe złoto |