| Wykryj pasma | 300 MHz do 6 GHz |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Wygoda | Przenośny |
| Wymiar | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Waga | 3,5 kg |
| Przepustowość wykrywania | Dostosowywanie z 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Promień detektora | 1-10km |
| Stabilność | Premia |
| Kolor | Złoty |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Bandość częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Projekt produktu | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Waga | 530g |
| Poziom ochrony | IP55 |
| nazwisko | Polaris Hobit P1s |
|---|---|
| Pasma interferencyjne | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Kolor | Wszystkie aluminiowe srebro |
| Zużycie energii | ≤30W |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Mat i plastik |
| nazwisko | Polaris Hobit FJ-02 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 700 MHz-6GHz |
| Kąt | 360° |
| Zespoły zagłuszające | 9 zespołów |
| Materiał | Matal |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 55 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar pojedynczego opakowania | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Nocna odległość wykrywania | ≥ 5 km |
| Pasma detekcyjne | 9,84–15 GHz |
| Pracujący | 24*7 godzin ciągłej pracy. |
| Warunki pracy | IMSI |
|---|---|
| Zespół operacyjny | 4G i 5G |
| Odpowiednie sieci | 4G, 5G-NSA, 5G-SA |
| Objętość sprzętu | 242 mm*190 mm*66 mm |
| Zasięg wykrywania | do 300 metrów |
| Zakłócenia obronne | 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,5" |
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Promień zakłóceń | 1-2 km |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |