| nazwisko | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz - 6 GHz (opcje konfigurowalne: 300 MHz - sygnał analogowy 6,2 GHz dla FPV) |
| Drona FPV | Dostosowywalne |
| Materiał | Mat i plastik |
| Możliwe do zidentyfikowania modele UAV | ≥400 modeli (w tym pełna seria DJI i główne marki) |
| nazwisko | Polaris Hobit P4 Pro |
|---|---|
| Pasmo detekcji | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Zakładanie częstotliwości | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Zakres | Wykrywanie: 1 km / Jamming: 1,5 kg |
| Materiał | Matal i plastik |
| Bandość częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Projekt produktu | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Waga | 530g |
| Poziom ochrony | IP55 |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Zasięg wykrywania | 5 km |
| Kolor | Zielona |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 2,4 g/5,8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 500 m-15 km |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥60 |
| Dokładność pozycjonowania | ≤10m |
| Zasilany zasilacz | 5-36 V |
| Pasmo częstotliwości Spoofera | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maksymalna moc transmisji spoofera GPS | ≥ 10 dBm |
| Zasięg spoofera GPS | ≥ 5 km |
| Spoofer GPS Zakres regulacji mocy | 80 dB |
| Czas uruchomienia zasilania | 40s |
| Wielkość | 500*680*380 mm |
|---|---|
| Waga | 25 kg |
| Władza | 200 W |
| zakres zagłuszania | 1,5 km |
| zakłócanie funkcji fpv | 60 MHz-6GHZ (Pasmo częstotliwości konfigurowalne) |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Zasięg wykrywania | 10 km |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Temperatura pracy | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| zakłócanie funkcji fpv | Dostosowywanie od 300 MHz do 6,2 GHz |
| Władza | ≤200w |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Zakres | 1,5 km - 3 km |
| nazwisko | Polaris hobit e1 |
|---|---|
| Kolor | Żółtawy |
| Częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
| Personalizacja | Można dostosować za pomocą zespołów 1 GHz -1,4 GHz i 5.1 GHz - 5.9 GHz |
| Stopień ochrony | IP 65 |