| Pasmo częstotliwości Spoofera | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maksymalna moc transmisji spoofera GPS | ≥ 10 dBm |
| Zasięg spoofera GPS | ≥ 3 km |
| Spoofer GPS Zakres regulacji mocy | 80 dB |
| Czas uruchomienia zasilania | 40s |
| Zasięg wykrywania | 5-10KM |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| technologii | Wykrywanie pasma częstotliwości |
| Waga | 18 kg |
| Zespoły częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Projekt produktu | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Waga | 530g |
| Poziom ochrony | IP55 |
| czas pracy | ≥1 godz. |
|---|---|
| Zużycie energii | ≤30W |
| Ochrona międzynarodowa | IP55 |
| Promień zakłóceń | 1-2 km |
| Zespół ingerencji | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Częstotliwości | 2,4 GHz / 5,8 GHz |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Waga | 0,53kg |
| Wielkość | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| Ekran | 3.5 ” |
| nazwisko | Polaris Hobit W1 |
|---|---|
| Bandek wykrywania | 433 MHz 、 900 mGz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| nazwisko | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Bandek wykrywania | 433 MHz 、 900 mGz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Wymiar | Stop aluminium |
| Wielkość | 80 mm*75 mm*263 mm |
| Alarm | Głos i wibracja |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| nazwisko | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Zakłócenia obronne | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Wygoda | Lekki rozmiar |
| Ręcznik | Dostępne |
| Kolor | Białe złoto |
| nazwisko | Polaris Hobit Portable-2 |
|---|---|
| Wykryj kąt | 360° |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | niestandardowe |
| Wysoka precyzja | ≤5° |