| dBm | 45 |
|---|---|
| Władza | ≤200w |
| Współczynnik J/C. | 20:1 |
| Zakres | 1,5 km |
| zakłócanie funkcji fpv | 300 MHz-6,2 GHz (można dostosować) |
| Zespoły zagłuszające | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| zakres zagłuszania | 1,5 km |
| Waga | 25 kg |
| Wielkość | 501*678*380 mm |
| Kolor | Biały |
| nazwisko | Polaris Hobit S2 Plus |
|---|---|
| Zespoły | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Kolor | platyna |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70 MHz-6MHz |
| Wielkość | 500*500*680 mm |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Wykryj pasma | 300 MHz do 6 GHz |
|---|---|
| Wygoda | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Kolor | beżowy |
| Waga | 9 kg |
| Częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Wielkość | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Waga | 530g |
| Kolor | Sliver-Black |
| Pasma interferencyjne | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Ekran | 3,5 cala |
| Waga | 3,5 kg |
| Wielkość | 300 × 260 × 140 mm |
| Promień zakłóceń | 1,5 km |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 5 km |
| Dostosowywalne | Dostępne |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Zasilanie | 220 V ± 10 V. |
| zakres zagłuszania | 1-2 km |
|---|---|
| Liczba kanałów | 6 |
| Typ anteny | kierunkowy |
| Temperatura pracy | -20°C do +50°C |
| Metoda kontroli | Ekran dotykowy |
| Częstotliwości wykrywania dronów | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| FPV wykrywa częstotliwości | 300 MHz-6,2 GHz |
| Częstotliwości jamme | 900 MHz, 1.2 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Zakres Jammer | 1,5 km |
| Zakres wykrywania | 2 km |