| nazwisko | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowe |
| Wielkość | Średnica 390 mm, wysokość 400 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit AS-4 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Drone id | - Tak, proszę. |
| Kierunek dronów | - Tak, proszę. |
| nazwisko | Polaris Hobit SP1 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 6 kanał, upors GPS, BDS, GLONASS, GALILEO BDS B1I 、 GPS L1 C/A 、 GPS L2 、 GPS L5 、 GLONASS L1 、 Gali |
| Zakres | do 3 km |
| Materiał | Plastikowe |
| Zużycie energii | 20w |
| nazwisko | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| Częstotliwość | 900 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, 1,5 GHz (GNSS) |
| Zakres | 1-1,5KM |
| Pojemność akumulatora | 201w |
| Ochrona przed piorunami | Dostępne |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-2 |
|---|---|
| Wykryj kąt | 360° |
| zakres zagłuszania | 2-3 km |
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Kolor | Szary |
| nazwisko | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Zespoły | 70MHz-6GHz |
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Kolor | Zieleń wojskowa |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| nazwisko | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Zespoły | 70MHz-6GHz |
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Kolor | Zieleń wojskowa |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Pasmo widma wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Najniższa wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Sposób noszenia | montowany na pojeździe |
| Zasięg wykrywania | 5km |
| Kąt | 360° |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| dBm | 45 |
|---|---|
| Władza | ≤200w |
| Współczynnik J/C. | 20:1 |
| Zakres | 1,5 km |
| zakłócanie funkcji fpv | 300 MHz-6,2 GHz (można dostosować) |