| nazwisko | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| Czujnik | Analizator spektrum |
| nazwisko | Polaris Hobit P2 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 800 MHz, 900 MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Władza | 200 W |
| Zakres | 2 km |
| Materiał | 50x30x40cm |
| nazwisko | Polaris hobit p5 jammer |
|---|---|
| zakłócanie funkcji fpv | 300 MHz-6,2 GHz (można dostosować) |
| Władza | ≤200w |
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Stopień ochrony | ≧ IP65 |
| Zasięg detektora | 5-10KM |
|---|---|
| Pasy wykrywania | 300 GHz-6GHZ |
| Zespoły Jammer | 6 opasek, można dostosować |
| zakres zagłuszania | 3km |
| Pozycja dronów | - Tak, proszę. |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Wykryć częstotliwość | 2,4 GHz, 5,8 GHz, 5,2 GHz |
|---|---|
| Czas trwania | 4 godz |
| Zakres | 1,5 km |
| Znalezienie kierunku drona | Wsparcie |
| Metody operacyjne | Sterowanie ekranem dotykowym |
| nazwisko | Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 700 MHz-6GHz |
| Alarm | Przez światło |
| Zespoły zagłuszające | 9 zespołów |
| Materiał | Matal |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Pasmo częstotliwości | 1,4 GHz-6GHz |
| Znalezienie kierunku drona | Wsparcie |
| System | BULIT w systemie |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |
| Zasięg wykrywania | 5-10 km |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 3 km |
| Pasma wykrywania FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Pasma wykrywania UAV | 433 MHz, 868 MHz, 915 MHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zidentyfikowane max drony | ≥150 szt |