| nazwisko | Polaris Hobit FS8 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| Czujnik | Analizator widma szerokopasmowego; Tablica anteny kierunkowej; Odbiornik ADS-B |
| nazwisko | Polaris Hobit AS9 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Szerokopasmowy analizator widma (Detektor częstotliwości radiowej) |
| nazwisko | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Zakres | 1-1,5KM |
| Materiał | Matal |
| nazwisko | Polaris Hobit Jammer3 |
|---|---|
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| zakłócanie funkcji fpv | 300 MHz ~ 6,2 GHz |
| Władza | ≤200w |
| Zakres | 2 KM |
| nazwisko | Polaris Hobit S8 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Zespoły FPV | Singał analogowy 300 MHz-6GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości z zagłuszaniem 6 sektorów |
| nazwisko | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 1,4 GHz-6GHz |
| Dostosowywalne | Dostępne |
| Zakres | 1-1,5KM |
| Wielkość | 440 mm*300 mm*200 mm |
| Wielkość | 300 mm*260 mm*140 mm |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 1-2 km |
| Zakres Jammer | 1km |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Zakłócenia obronne | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Efektywny zasięg | 1.5-3km |
|---|---|
| Moc transmisji sygnału | ≤10mW |
| Zespoły operacyjne | GPS L1, Glonass L1 |
| Fałszywe emisje | ≤ -36 dBm; ≤ -30 dBm |
| Zasilanie | 220 V AC |
| Pasma interferencyjne | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Promień zakłóceń | 1-2 km |
| Ochrona międzynarodowa | IP55 |
| Waga | 3,5 kg |
| nazwisko | Polaris hobit n2s |
|---|---|
| Pasma częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
| Ekran | 3,5" |
| Kolor | Złoto |
| Wielkość | 81 mm × 75 mm × 265 mm |