| nazwisko | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Opóźnienie | ≤2S |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Materiał | Plastikowa tarcza, metalowa podstawa |
| nazwisko | Polaris Hobit AS6 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Drone id | - Tak, proszę. |
| Zespół FPV | Można je dostosować |
| Wielkość | Średnica 400, wysokość 380 |
| nazwisko | Polaris Hobit D4 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| Waga | 500 g |
| Zespoły zagłuszające | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| zakres zagłuszania | 3km |
| Waga | 25 kg |
| Wielkość | 501*678*380 mm |
| Kolor | srebra |
| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| nazwisko | Polaris Hobit FS19 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| Czujnik | Szerokopasmowy zestaw anten antenowych |
| Zakres wykrywania | 10 km |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| Wykrywanie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 18 kg |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Wykrywanie ostrości | 433 MHz, 900 MHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Jednoczesne UAV | ≥150pcs |
| Najniższa wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Wskaźnik wykrywania | ≥99,99% |
| Model nr. | Hobit S1 |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 18 kg |
| Pasmo częstotliwości Jammer | 433 MHz 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
| Wysokość wykrywania | 0-500m |
| Model nr. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 25 kg |
| Częstotliwość zagłuszania | 800-900 MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zakres Jammer | 3km |