| Częstotliwość dronów | 2,4 GHz 5,8 GHz 5,2 GHz itp. |
|---|---|
| Częstotliwość wykrywania dronów | 300m-6,2 GHz |
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
| Metoda wykrywania | Częstotliwość radiowa (RF) Detekcja UAV |
| Wykrywanie pasywne | Wsparcie |
| nazwisko | Polaris Hobit AS8 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Drone id | - Tak, proszę. |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Wielkość | Średnica 400, wysokość 380 |
| nazwisko | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Zasięg wykrywania | 1-1,5KM |
| Materiał | Metal |
| Kąt wykrywania | 360° |
| nazwisko | Polaris Hobit P3 Pro |
|---|---|
| Zakładanie częstotliwości | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Zakres | 1-1,5KM |
| Materiał | Matal i plastik |
| Wielkość | 300 mm*260 mm*140 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit FS19 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| Czujnik | Szerokopasmowy zestaw anten antenowych |
| Zasięg detektora | 5-10KM |
|---|---|
| Pasy wykrywania | 300 GHz-6GHZ |
| Zespoły Jammer | 6 opasek, można dostosować |
| zakres zagłuszania | 3km |
| Pozycja dronów | - Tak, proszę. |
| nazwisko | Polaris Hobit DS4 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Tryb noszenia | Ręcznik |
| Wymiar | 80 mm*75 mm*265 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit Portable-C1 |
|---|---|
| Zakres | 5km |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Materiał | Plastikowe |
| Whist | 8,5 kg |
| Zakres wykrywania FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
|---|---|
| Waga | 18 kg |
| Zespoły częstotliwości Jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Wysokość wykrywania | 0-500m |
| Odległość pozycjonowania | 2-10 km |
| Model nr | Hobit S4 |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70MHz-6GHz |
| Waga | 18 kg |
| Wymiary | 510x510x710 mm |
| Zakres wykrywania | 10 km |