| nazwisko | Polaris Hobit J7 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 433 MHz, 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Dostosowywalne | Dostępne |
| Zakres | 3 km |
| Wielkość | 440 mm*300 mm*200 mm |
| Detection Technology | Radio Spectrum Detection |
|---|---|
| Detect Model Library | 400+ |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Detect Model Library | 400+ |
|---|---|
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Detection Sensitivity | High |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Pasy wykrywania | 60 MHz ~ 6,2 GHz |
|---|---|
| Wielkość pojedynczego opakowania | 500 × 500 × 700 mm |
| Prędkość dronu wykrywania | 0,5 m/s ~ 30 m/s |
| brzmiąca pozycja | 0°~360° (antena dookólna) |
| Wykryj bibliotekę modeli | 400+ |
| nazwisko | Polaris Hobit Portable-C2 |
|---|---|
| Zakłócenia obronne | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Zakres | 3 km |
| Materiał | Plastikowe |
| nazwisko | Polaris Hobit RD5 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Zespoły FPV | Singał analogowy 300 MHz-6GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości z zagłuszaniem 6 sektorów |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Zakres | 3 km |
| Pasmo częstotliwości | 1,4 GHz-6GHz |
| Znalezienie kierunku drona | Wsparcie |
| System | BULIT w systemie |