| nazwisko | Polaris Hobit S18 |
|---|---|
| Próbowanie GPS | - Tak, proszę. |
| Pasmo częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz, Wykrywanie nacisk na 433 MHz 、 868 MHz 、 915 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Drona FPV | Sygnał analogowy 300 MHz-6,2 GHz |
| Zakres | 10 km |
| nazwisko | Detektor dronów z wykrywaniem stopnia 360 ° za pomocą pasywnej technologii wykrywania |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 10 km |
| Waga | 15 kg |
| Tryb sieciowy | LAN /WAN |
| Interfejs API | Wsparcie |
| nazwisko | Naprawiono Jammer Drone łatwy w instalacji odpowiedni do pracy w terenie |
|---|---|
| zakres zagłuszania | 2 km |
| System chłodzenia | Wentylatory i radiator |
| Możliwości zakłóceń | 900 MHz, 433 MHz; 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz; 5.2 GHz |
| Temperatura pracy | -20 ° C-50 ° C. |
| nazwisko | Detektor dronów z możliwością znalezienia kierunku 10 km i 3 km sześciu sektorowych zaciskających ki |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 5-10KM |
| zakres zagłuszania | 2-3 km |
| Kierunek zagłuszania | 6 sektor |
| Zespoły Jammer | 5725-5850 MHz 、 2400-2500MHz 、 5150-5250MHz 、 860-928MHz 、 428-435MHz 、 1160-1280mHz 、 1560-1620mHz |
| Zakres | 5-10KM |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| Foucs Spectrum | 433 MHz 、 868 MHz 、 915 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Szybkość wykrywania | ≧ 99% |
| nazwisko | Detektor UAV z możliwością wyszukiwania kierunku 10 km do wykrywania dronów głównego nurtu |
|---|---|
| Całkowity pobór mocy | mniej niż 35 W. |
| Zakres częstotliwości | 70 MHz do 6,2 GHz |
| Rozmiar hosta głównego | 170mm×85mm×55mm (dł.*szer.*gł.) |
| Promień wykrywania | 2000 m |
| nazwisko | Polaris Hobit P5s |
|---|---|
| Pasma interferencyjne | Większość dronów 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiary | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Waga | 2,5 kg |
| Nazwa | Przenośna lampa wykrywająca drony 70 MHz-6000 MHz zaprojektowana do wyszukiwania kierunku Uav Fpv i |
|---|---|
| Treść informacyjna | Dane |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Zużycie energii | ≤100 W. |
| Ilość detekcji (jednocześnie) | ≥40 dronów |
| nazwisko | Detektor UAV z możliwością wyszukiwania kierunku 10 km do wykrywania dronów głównego nurtu |
|---|---|
| Promień wykrywania | 5km |
| Maksymalne drony wykrywalne | ≥120 szt |
| Tryb sieciowy | LAN /WAN |
| Częstotliwość wykrywania | 300M-6GHz |
| nazwisko | Detektor dronów z technologią monitorowania widma częstotliwości może obsługiwać rejestrowanie danyc |
|---|---|
| Promień wykrywania | 5km |
| Materiał anteny | Włókno szklane |
| Tryb sieciowy | LAN/WAN |
| Interfejs API | Wsparcie |