| Zakres | 5-10KM |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Spektrum ostrości | 433 MHz 、 868 MHz 、 915 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Szybkość wykrywania | ≥99% |
| Zakres | 5-10KM |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Spektrum ostrości | 433 MHz 、 868 MHz 、 915 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Szybkość wykrywania | ≥99% |
| nazwisko | Zakres 1 km ręczny jammer może celować w drony FPV |
|---|---|
| zakres zagłuszania | 1km |
| Tryb alarmów | Alerty audio/wizualne |
| Działanie kątowe | 30° |
| Czas odpowiedzi | <3s |
| nazwisko | Zakres 2 km ręczny dron jammer przyjmuje projekt zewnętrzny w kształcie tarczy |
|---|---|
| zakres zagłuszania | 1-2 km |
| Antena | kierunkowy |
| Działanie kątowe | 30° |
| Czas odpowiedzi | <3s |
| nazwisko | Polaris Hobit DS1 |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Wsparcie samolotów | Modele dronów DJI |
| Kolor | Biały |
| Whist | 8,5 kg |
| nazwisko | Przenośny detektor sygnałów FPV z walizką 3 km z pełnymi detektorem pasm może uzyskać kierunek dronó |
|---|---|
| Pasy wykrywania | 900 MHz, 1,2 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Wykrywanie Ilty | ≥20 dronów |
| Wielkość | 50 mm * 420 mm * 220 mm |
| Czas pracy | 4 godziny |
| Radar pas | X |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | UDP |
| Rodzaj | Radar wykrywający drony FPV |
| Odległość wykrywania | ≥5 km (typowy cel: DJI Phantom 4) |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| nazwisko | Naprawiono detektor dronów z działaniem 24/7, wysokim precyzyjnym wyróżnieniem kierunku i ochroną IP |
|---|---|
| brzmiąca pozycja | 0°~360° (antena dookólna) |
| Pozycjonowanie czasu odświeżenia | ≤30s |
| GPU | 384-rdzeniowa NVIDIA |
| Numer wykrywania dronów | > 150pcs |
| Wykrywanie ostrości | 433 MHz, 868 MHz, 915 MHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Waga | 136 kg |
| Szybkość wykrywania | 99,99 % |
| zakres zagłuszania | ≥ 2 km |
| Pasy wykrywania | 60 MHz ~ 6,2 GHz |
|---|---|
| Główne pasma detekcyjne | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Prędkość dronu wykrywania | 0,5 m/s ~ 30 m/s |
| Temperatura pracy | -20℃~+55℃ |
| Wielkość produktu | 160 × 160 × 420 mm |