| Zasięg detektora | 10 km |
|---|---|
| Pasy wykrywania | Pełne pasma FPV, wykrywanie RF : 433 MHz, 858 GHz, 915 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5.8 GHz, DJI Drons ID, |
| Zespoły Jammer | 5725-5850 MHz 、 2400-2500MHz 、 5150-5250MHz 、 860-928MHz 、 428-435MHz 、 1160-1280mHz 、 1560-1620mHz |
| zakres zagłuszania | 3km |
| Kierunek zagłuszania | 60 stopni / 1 sektor |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz ~ 6,2 GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 3 km |
| Lokalizacja drona | Z funkcją RFD i Drone ID i dronem |
| Jednocześnie wykrywanie | 20 sztuk |
| Czas pracy | 3-4 godziny |
| Zasięg wykrywania | 3-5km |
|---|---|
| Pozycja dronów | - Tak, proszę. |
| Wsparcie Jammer | - Tak, proszę. |
| zakres zagłuszania | niestandardowe |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz-6,2 GHz FPV, 433 MHz, 858 GHz, 915 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zasięg detektora | 5-10KM |
|---|---|
| Wykrywanie frenquecy | 300 GHZ-6GHZ FPV, 433 MHz, 858 GHz, 915 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz, Drony zdalne id, Drones ID |
| zakres zagłuszania | 2 km-3 km |
| Zespoły Jammer | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz,może być do |
| Kierunek zagłuszania | 60 stopni / 1 sektor |
| Nazwa | Przenośny wykrywacz dronów rozpoznaje sygnały dronów Fpv i kontynuuje projektowanie przyjazne dla uż |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 3-10KM |
| Rozmiar ekranu | 7,5 cala |
| Wykryj pasmo częstotliwości | 300M-6GHz |
| Żywotność baterii | ≥6 godz |
| nazwisko | Szybkie moduły dronu dronu napędzanego AI-AI można zintegrować z systemem |
|---|---|
| Waga | 3 kg |
| Dronowe ścieżki lotu | Wsparcie |
| Odkrycie zasięgu | 5km |
| Wykryj kąt | 360° |
| nazwisko | Naprawiono 6-10 pasm dronów FPV z dronem z dronem i alarmem dronów |
|---|---|
| Liczba anten | 6-10 (zgodnie z potrzebami klientów) |
| Zasilanie | 24V 5A |
| Zużycie energii | 300 W |
| Waga | 20 kg |
| Wskaźnik wykrywania | ≧ 99,99 % |
|---|---|
| Najniższa wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Maksymalna liczba UAV | ≧150szt |
| Pasmo widma wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
| Wykrywanie FPV | Sygnał analogowy 300 MHz-6,2 GHz |
| nazwisko | Handheld Detektor dronów z funkcją znalezienia kierunku może zidentyfikować drony FPV |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 1-2 km |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Żywotność baterii | ≥4 godz |
| Czas odpowiedzi | <5S |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz ~ 6,2 GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 1-3 km |
| Pozycja dronów | Drone ID i dron zdalny identyfikator identyfikatora |
| Dowód | IP65 |
| Czas pracy | 3-4 godziny |