| Jednoczesne badanie przesiewowe maksymalnie liczba UAV | 150szt |
|---|---|
| Wykrycie FPV | Sygnał analogowy 300 MHz-6,2 GHz |
| Szybkość wykrywania | 99,99 % |
| Najniższa wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Rozszyfrowanie | Wspieraj DJI O4 i RemoteId |
| Jamming Range | ≥ 2km |
|---|---|
| Networking | Cloud server network multiple devices, remote control through mobile terminal |
| Weight | 136kg |
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| Detection Rate | 99.99 % |
| Nazwa produktu | Wykrywanie 10 km 3 km przechwytujące kierunkowe przeciw dron Jammer FPV 30 mHz-6,2 GHz anty dron |
|---|---|
| Pasma wykrywania UAV | 433 MHz, 868 MHz, 915 MHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Ochrona danych | Zarządzanie certyfikatami i szyfrowanie danych w celu wiarygodności danych i bezpieczeństwa danych |
| Zasięg wykrywania | Do 10KM |
| Wykrycie FPV | Sygnał analogowy 300 MHz-6,2 GHz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
|---|---|
| Detection Rate | 99.99 % |
| Lowest Detection Height | ≤0 meters |
| Jamming Range | ≥ 2km |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz Analog Signal of FPV Drones |
| Networking | Serwer Cloud Network wiele urządzeń, zdalny sterowanie za pośrednictwem terminalu mobilnego |
|---|---|
| Pasma częstotliwości zakłóceń defensywnych | 900 MHz, 433 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, 5,2 GHz |
| Bezpieczeństwo danych | Zarządzanie certyfikatami i szyfrowanie danych w celu wiarygodności danych i bezpieczeństwa danych |
| Wykrywanie ostrości | 433 MHz, 868 MHz, 915 MHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Nazwa produktu | Wykrywanie 10 km 3 km przechwytujące kierunkowe przeciw dron Jammer FPV 30 mHz-6,2 GHz anty dron |
| Jamming Range | ≥ 2km |
|---|---|
| Sizes | 500mm*1500mm |
| Weight | 136kg |
| Decoding | Support DJI O4 And RemoteID |
| FPV Detection | 300Mhz-6.2Ghz Analog Signal of FPV Drones |
| nazwisko | Polaris Hobit AS-18 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
| Zespół FPV | Sygnał analogowy 300 MHz-6,2 GHz |
| Kolor | czarny biały |
| Waga | Baza Matel i tarcza z tworzywa sztucznego |
| Wielkość | 50 mm * 420 mm * 220 mm |
|---|---|
| Częstotliwość wykrywania | Skoncentruj się na 900 MHz, 1,2 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zasięg wykrywania | 5 kilometrów (będą pewne różnice w zależności od różnych środowisk i modeli samolotów) |
| Lokalizacja drona | Z funkcją ID Drone ID i dronem |
| Czas pracy | Około 4 godziny (dostępny na bateria i zasilacz zewnętrzny) |
| Nr modelu | Hobit V2 |
|---|---|
| Kanał | 70 MHz - 6 GHz |
| Częstotliwość odbioru | 300 MHz-6,2 GHz |
| Szybkość transmisji | ≥20 Kb/s |
| Wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| nazwisko | 2,4 g 5,8 g 5,2 GHz Pasmo częstotliwościowego detektora dronów szybko zidentyfikuj informacje o dron |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 1-2 km |
| Tryb alarmów | Alerty audio/wizualne |
| Działanie kątowe | 360° |
| Materiał | Stopy tytanu |