| nazwisko | Polaris hobit n6r |
|---|---|
| Tryb skoncentrowany | automatyczny/ręczny |
| Waga | 3,5 kg |
| Wielkość | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Kolor | Biały |
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| zakłócanie funkcji fpv | Dostosowywanie od 300 MHz do 6,2 GHz |
| Władza | ≤200w |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Zakres | 1,5 km-3 km |
| Rozdzielczość obrazu | 640*512 |
|---|---|
| Tryb obrazu | Kolor, b/w, optyczna transmisja mgły |
| Odległość wykrywania | ≥12 km |
| Nocna odległość wykrywania | ≥ 5 km |
| Zasięg poziomy | 0°~360° |
| Główny cel | Pojazdy na niskiej wysokości |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | UDP |
| Radar pas | 8 ~ 12 GHz |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Wymiary zewnętrzne | 850 × 330 × 440 (mm) |
| Zespół ingerencji | 900 MHz 、 1,5 GHz 、 2,4 GHz 、 5,85 GHz |
|---|---|
| Wygoda | Przenośny |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Kolor | Całość ze stopu aluminium |
| nazwisko | Polaris Hobit Sq1 |
|---|---|
| Bandek wykrywania | 433 MHz 、 900 mGz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| nazwisko | Polaris Hobit Q1s |
|---|---|
| Częstotliwości | 700 MHz - 6 GHz |
| Przewoźnik operacyjny | 4 przewoźników |
| Efektywny zasięg | 1.5-3km |
| Wielkość | 500x340x200 mm |
| Tryb skoncentrowany | automatyczny/ręczny |
|---|---|
| Zasilacz i zużycie energii | Średnia moc : 40 W/szczytowa moc : 60 W. |
| Wielkość | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Waga | ≤ 8 kg |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ +60 ℃ |
| Zespół ingerencji | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Wymiar | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Waga | 3,5 kg |
| Średnia moc | 40 W |
|---|---|
| Tryb skoncentrowany | automatyczny/ręczny |
| Waga | ≤ 8 kg |
| Wielkość | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| PROTOKÓŁ SIECIOWY | IPv4, TCP/IP, UDP itp. |