| Pasy wykrywania | 300 MHz-6200MHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | ≥1km |
| Dokładność wyszukiwania kierunku | ≤5° |
| Jednocześnie wykrywanie | 10 PCS |
| Czas pracy | 6 godzin |
| Zespoły częstotliwości | 2.4 GHz i 5.8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Kolor | Srebrne kolory |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Nazwa | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| Wykrywanie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Zakres Jammer | 2-3 km |
| Waga opakowania | 70 kg |
| Rozmiar opakowania | 94 cm * 94 cm * 144 cm |
| Pasma detekcyjne | 100 MHz – 8000 MHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | ≥1 km |
| Dokładność wyszukiwania kierunku | ≤5° |
| Zidentyfikuj typ | OFDM |
| Czas pracy | ponad 4 godziny |
| Zakres częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Dostosowywanie | Dostępny |
| Promień detektora | 1-10km |
| Liczba wykrywania UAV | ≧ 150pcs |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| nazwisko | Polaris Hobit Jammer2 |
|---|---|
| Sposób noszenia | Naprawił |
| zakłócanie funkcji fpv | 300 MHz-6,2 GHz (można dostosować) |
| Władza | ≤200w |
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Maksymalna odległość robocza | ≥30KM |
|---|---|
| Maksymalna wysokość robocza | ≥10KM |
| szerokość wiązki poziomej | 360° |
| Freqrange | 1550-1670 mHz/1110-1300 MHz |
| Pionowa szerokość wiązki | 25 ± 5º |
| Wykryć częstotliwość | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Zakres | Do 1 km |
| Ekran | 3,5-calowy ekran dotykowy |
| Kolor | Srebrno-biały |