| nazwisko | 2,4 g 5,8 g 5,2 GHz Pasmo częstotliwościowego detektora dronów szybko zidentyfikuj informacje o dron |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 1-2 km |
| Tryb alarmów | Alerty audio/wizualne |
| Działanie kątowe | 360° |
| Materiał | Stopy tytanu |
| Zasięg wykrywania | 3-5km |
|---|---|
| Pozycja dronów | - Tak, proszę. |
| Wsparcie Jammer | - Tak, proszę. |
| zakres zagłuszania | niestandardowe |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz-6,2 GHz FPV, 433 MHz, 858 GHz, 915 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Nazwa | Przenośny wykrywacz dronów rozpoznaje sygnały dronów Fpv i kontynuuje projektowanie przyjazne dla uż |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 3-10KM |
| Rozmiar ekranu | 7,5 cala |
| Wykryj pasmo częstotliwości | 300M-6GHz |
| Żywotność baterii | ≥6 godz |
| nazwisko | Szybkie moduły dronu dronu napędzanego AI-AI można zintegrować z systemem |
|---|---|
| Waga | 3 kg |
| Dronowe ścieżki lotu | Wsparcie |
| Odkrycie zasięgu | 5km |
| Wykryj kąt | 360° |
| nazwisko | Detektor dronów z wykrywaniem stopnia 360 ° za pomocą pasywnej technologii wykrywania |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 10 km |
| Waga | 15 kg |
| Tryb sieciowy | LAN /WAN |
| Interfejs API | Wsparcie |
| Nazwa | Przenośna lampa wykrywająca drony 70 MHz-6000 MHz zaprojektowana do wyszukiwania kierunku Uav Fpv i |
|---|---|
| Treść informacyjna | Dane |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Zużycie energii | ≤100 W. |
| Ilość detekcji (jednocześnie) | ≥40 dronów |
| nazwisko | Naprawiono detektor dronów z działaniem 24/7, wysokim precyzyjnym wyróżnieniem kierunku i ochroną IP |
|---|---|
| brzmiąca pozycja | 0°~360° (antena dookólna) |
| Pozycjonowanie czasu odświeżenia | ≤30s |
| GPU | 384-rdzeniowa NVIDIA |
| Numer wykrywania dronów | > 150pcs |
| nazwisko | Polaris Hobit AS-18 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
| Zespół FPV | Sygnał analogowy 300 MHz-6,2 GHz |
| Kolor | czarny biały |
| Waga | Baza Matel i tarcza z tworzywa sztucznego |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-10 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
| Wielkość | Średnica 400 mm, wysokość 410 mm |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Waga | 8kg |
| Wielkość | 50 mm * 420 mm * 220 mm |
|---|---|
| Częstotliwość wykrywania | Skoncentruj się na 900 MHz, 1,2 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zasięg wykrywania | 5 kilometrów (będą pewne różnice w zależności od różnych środowisk i modeli samolotów) |
| Lokalizacja drona | Z funkcją ID Drone ID i dronem |
| Czas pracy | Około 4 godziny (dostępny na bateria i zasilacz zewnętrzny) |