| Wielkość | 500*680*380 mm |
|---|---|
| Waga | 25 kg |
| Władza | 200 W |
| zakres zagłuszania | 1,5 km |
| zakłócanie funkcji fpv | 60 MHz-6GHZ (Pasmo częstotliwości konfigurowalne) |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | 3km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Kąt wykrycia | 360 stopni |
| Wykryć stawkę | ≥ 99,9% |
| Średnia moc | 40 W |
|---|---|
| Tryb skoncentrowany | automatyczny/ręczny |
| Waga | ≤ 8 kg |
| Wielkość | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| PROTOKÓŁ SIECIOWY | IPv4, TCP/IP, UDP itp. |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-1 |
|---|---|
| Zakres | 10 km |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Można dostosować |
| Tryb wykrywania | Bierny |
| Model nr | Hobit S1 |
|---|---|
| Wykrywanie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 18 kg |
| Biblioteka Modeli Dronów | ≥400 |
| Pasmo częstotliwości Jammer | 433 MHz 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz-6,2 GHz |
|---|---|
| Waga | 18 kg |
| Wymiary | 510x510x710 mm |
| Zakres wykrywania | 10 km |
| Kąt wykrywania | 360 ° |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Wykryj pasma | 300 MHz do 6 GHz |
|---|---|
| Wygoda | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Kolor | beżowy |
| Waga | 9 kg |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-13 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowe |
| Waga | 8kg |