| nazwisko | Polaris Hobit Sq1 |
|---|---|
| Bandek wykrywania | 433 MHz 、 900 mGz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| Nr modelu | Hobit V3 |
|---|---|
| Kanał | 70 MHz - 6 GHz |
| Częstotliwość odbioru | 300 MHz-6,2 GHz |
| Szybkość transmisji | ≥20 Kb/s |
| Wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Zespół ingerencji | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Wymiar | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Waga | 3,5 kg |
| nazwisko | Polaris Hobit P4 Pro |
|---|---|
| Pasmo detekcji | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Zakładanie częstotliwości | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Zakres | Wykrywanie: 1 km / Jamming: 1,5 kg |
| Materiał | Matal i plastik |
| Model nr. | Hobit S1 |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 18 kg |
| Pasmo częstotliwości Jammer | 433 MHz 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
| Wysokość wykrywania | 0-500m |
| nazwisko | Polaris Hobit AS6 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Drone id | - Tak, proszę. |
| Zespół FPV | Można je dostosować |
| Wielkość | Średnica 400, wysokość 380 |
| Model NO. | Hobit SP3 |
|---|---|
| FPV Detection | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 25kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Jammer Range | 3km |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Kąt | 360° |
| Wykryć stawkę | ≥ 99,9% |
| Zasięg wykrywania | 5-10 km |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | 3 km |
| Pasma wykrywania FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Pasma wykrywania UAV | 433 MHz, 868 MHz, 915 MHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zidentyfikowane max drony | ≥150 szt |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 5 km |
| Dostosowywalne | Dostępne |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Zasilanie | 220 V ± 10 V. |