| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Szybkość wykrywania | ≧ 99,99 % |
| Moc systemu | 220 V ± 10 V. |
| Temperatura pracy | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Kolor | Biały |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Kąt wykrywania | Omni-kierunkowy bez martwego kąta |
| Lokalizacja drona | do 3 km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Szybkość wykrywania | ≧ 99,9% |
| nazwisko | Polaris hobit aq2 |
|---|---|
| Bandek wykrywania | 433 MHz 、 900 mGz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70 MHz-6MHz |
| Wielkość | 500*500*680 mm |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| czas pracy | ≥1 godz. |
|---|---|
| Zużycie energii | ≤30W |
| Ochrona międzynarodowa | IP55 |
| Promień zakłóceń | 1-2 km |
| Zespół ingerencji | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Bandość częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Projekt produktu | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Waga | 530g |
| Poziom ochrony | IP55 |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 2 km |
| Zasilanie | 220 V ± 10 V. |
| Ochrona oświetlenia | Dostępne |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Wymiar | Stop aluminium |
| Alarm | Głos+wibracja |
| Wielkość | 81 mm*78 mm*262 mm |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| nazwisko | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 1,4 GHz-6GHz |
| Dostosowywalne | Dostępne |
| Zakres | 1-1,5KM |
| Wielkość | 440 mm*300 mm*200 mm |
| Wykrywanie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
|---|---|
| Waga | 18 kg |
| Wymiary | 510x510x710 mm |
| Przepustowość wykrywania | 70MHz-6GHz |
| Jednoczesne UAV | 150pcs |