| nazwisko | 10 km stały detektor sygnału FPV UAV z funkcją znalezienia kierunku i zablokowaniem dronów |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
| Czas odpowiedzi | <5S |
| Tryb alarmu | Tryb dźwięku i wibracji |
| Kierunek Znajdowanie odległości | 3-5km |
| Spektrum ostrości | 433 MHz 、 868 MHz 、 915 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Kąt | 360° |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Tryb noszenia | Naprawił |
| Szybkość wykrywania | ≥99% |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz-6,2 GHz |
|---|---|
| Waga | 25 kg |
| Częstotliwość zagłuszania | 900 MHz, 1.2 GHz, 1.5 GHz, 2.4 GHz, 5.2 GHz, 5.8 GHz |
| Zakres Jammer | 3 km |
| Wymiary | 510x510x710 mm |
| Nr modelu | Hobbit SP4 |
|---|---|
| Wykrywanie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 25 kg |
| Częstotliwość zagłuszania | 800-900 MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zakres Jammer | 3 km |
| Wielkość | 300 mm*260 mm*140 mm |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 1-2 km |
| Zakres Jammer | 1km |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Zakłócenia obronne | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| nazwisko | Polaris Hobit AS-1 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 30MHz-6GHz |
| Materiał | Baza Matel, plastikowa tarcza |
| Kolor | czarny |
| Wielkość | Średnica 390 mm, wysokość 400 mm |
| Wykryj pasma | 300 MHz do 6 GHz |
|---|---|
| Wygoda | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Kolor | beżowy |
| Waga | 9 kg |
| nazwisko | Polaris Hobit Portable-1 |
|---|---|
| Zakres | 2-3 km |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Plastikowe |
| Detection bandwidth | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| FPV detection range | 300 MHz - 6.2 GHz |
| Max UAV detection | 150 pcs |
| Lowest detection height | ≤0 meters |
| Detection rate | 99.99% |
| Przepustowość wykrywania | Dostosowywanie z 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Promień detektora | 1-10km |
| Stabilność | Premia |
| Kolor | Złoty |