| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Detection Sensitivity | High |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
|---|---|
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| nazwisko | Polaris Hobit Portable-C2 |
|---|---|
| Zakłócenia obronne | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Zakres | 3 km |
| Materiał | Plastikowe |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Zakres | 3 km |
| Pasmo częstotliwości | 1,4 GHz-6GHz |
| Znalezienie kierunku drona | Wsparcie |
| System | BULIT w systemie |
| nazwisko | Detektor UAV z możliwością wyszukiwania kierunku 10 km do wykrywania dronów głównego nurtu |
|---|---|
| Promień wykrywania | 5km |
| Maksymalne drony wykrywalne | ≥120 szt |
| Tryb sieciowy | LAN /WAN |
| Częstotliwość wykrywania | 300M-6GHz |
| nazwisko | Przenośny detektor sygnałów FPV z walizką 3 km z pełnymi detektorem pasm może uzyskać kierunek dronó |
|---|---|
| Pasy wykrywania | 900 MHz, 1,2 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Wykrywanie Ilty | ≥20 dronów |
| Wielkość | 50 mm * 420 mm * 220 mm |
| Czas pracy | 4 godziny |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| nazwisko | Polaris hobit sp! |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Pasma wykrywania UAV | 433 MHz, 868 MHz, 915 MHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zasięg wykrywania | Do 10KM |
| zakres zagłuszania | ≥ 2 km |
| Zespoły częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Projekt produktu | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Waga | 530g |
| Poziom ochrony | IP55 |
| Zakres częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Dostosowywanie | Dostępny |
| Promień detektora | 1-10km |
| Liczba wykrywania UAV | ≧ 150pcs |
| Kąt wykrywania | 360° |