| nazwisko | Hobit D13 |
|---|---|
| Pasmo widma wykrywania | niestandardowe |
| Lokalizacja drona | W odległości 3 km |
| Zidentyfikuj zakres | Lightbridgel, Lightbridge2, OCusync, WiFi i WIFI Protocols, Zigbee itp. |
| Wykryj kąt | Brak luki w zasięgu |
| Wykryć częstotliwość | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Zakres | Do 1 km |
| Ekran | 3,5-calowy ekran dotykowy |
| Kolor | Srebrno-biały |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 2,4 g/5,8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 500 m-15 km |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥60 |
| Dokładność pozycjonowania | ≤10m |
| Zasilany zasilacz | 5-36 V |
| nazwisko | Naprawiono 6-10 pasm dronów FPV z dronem z dronem i alarmem dronów |
|---|---|
| Liczba anten | 6-10 (zgodnie z potrzebami klientów) |
| Zasilanie | 24V 5A |
| Zużycie energii | 300 W |
| Waga | 20 kg |
| nazwisko | Detektor dronów z możliwością znalezienia kierunku 10 km i 3 km sześciu sektorowych zaciskających ki |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 5-10KM |
| zakres zagłuszania | 2-3 km |
| Kierunek zagłuszania | 6 sektor |
| Zespoły Jammer | 5725-5850 MHz 、 2400-2500MHz 、 5150-5250MHz 、 860-928MHz 、 428-435MHz 、 1160-1280mHz 、 1560-1620mHz |
| nazwisko | Handheld Detektor dronów z funkcją znalezienia kierunku może zidentyfikować drony FPV |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 1-2 km |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Żywotność baterii | ≥4 godz |
| Czas odpowiedzi | <5S |
| nazwisko | Detektor dronów z technologią monitorowania widma częstotliwości może obsługiwać rejestrowanie danyc |
|---|---|
| Promień wykrywania | 5km |
| Materiał anteny | Włókno szklane |
| Tryb sieciowy | LAN/WAN |
| Interfejs API | Wsparcie |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Pasmo częstotliwości | 1,4 GHz-6GHz |
| Znalezienie kierunku drona | Wsparcie |
| System | BULIT w systemie |
| nazwisko | Handheld Detektor UAV i urządzenie do zablokowania dla poszczególnych urządzeń bojowych |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 1-2 km |
| zakres zagłuszania | 1-1,5KM |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Zespół grający na instrumentach jamujących | 2,4 GHz 、 5,8 GHz 、 5,2 GHz 、 1,5 GHz 、 433 MHz 、 900 MHz |
| nazwisko | Polaris Hobit RD5 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Zespoły FPV | Singał analogowy 300 MHz-6GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości z zagłuszaniem 6 sektorów |