| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | Do 10KM |
| Lokalizacja drona | W odległości 3 km |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Siła zakłócenia | Zmiennik |
| nazwisko | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Kąt | 360° |
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-12 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Mat i plastik |
| Zużycie energii | 80 W |
| nazwisko | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Bandek wykrywania | 433 MHz 、 900 mGz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| nazwisko | Polaris hobit n6r |
|---|---|
| Tryb skoncentrowany | automatyczny/ręczny |
| Waga | 3,5 kg |
| Wielkość | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Kolor | Biały |
| Zespół ingerencji | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Promień zakłóceń | 1,5 km |
| Wymiar | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Przepustowość wykrywania | Dostosowywanie z 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Zasięg wykrywania | 360° |
| Stabilność | Premia |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| Zespół ingerencji | 900 MHz 、 1,5 GHz 、 2,4 GHz 、 5,85 GHz |
|---|---|
| Wygoda | Przenośny |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Kolor | Całość ze stopu aluminium |
| Zespół ingerencji | 900 MHz 、 1,5 GHz 、 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Wygoda | Przenośny |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Zakres | ≤ 3 km |
| Kolor | Różowe złoto |
| Rozdzielczość obrazu | 640*512 |
|---|---|
| Tryb obrazu | Kolor, b/w, optyczna transmisja mgły |
| Odległość wykrywania | ≥12 km |
| Nocna odległość wykrywania | ≥ 5 km |
| Zasięg poziomy | 0°~360° |