| nazwisko | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Zespoły | 70MHz-6GHz |
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Kolor | Zieleń wojskowa |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Wykrywanie ostrości | 433 MHz, 900 MHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Jednoczesne UAV | ≥150pcs |
| Najniższa wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Wskaźnik wykrywania | ≥99,99% |
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| Wielkość | Promień 17 cm, wysokość 34 cm |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| nazwisko | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Pasmo widma wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Trajektoria lotu | Można śledzić |
| Dokładne rozpoznanie | ≧ 400 różnych modeli UAVS |
| Kąt wykrywania | 360 stopni |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70 MHz-6 GHz (opcje konfigurowalne: FPV, ADS-B) |
| Wielkość | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| Waga | 530 gr |
| Możliwe do zidentyfikowania modele UAV | ≥400 modeli (w tym pełna seria DJI i główne marki) |
| Częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Wielkość | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Zakres Jammer | 1km |
| Kolor | Sliver-Black |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Wykryć częstotliwość | 2,4 GHz, 5,8 GHz, 5,2 GHz |
|---|---|
| Czas trwania | 4 godz |
| Zakres | 1,5 km |
| Znalezienie kierunku drona | Wsparcie |
| Metody operacyjne | Sterowanie ekranem dotykowym |
| Częstotliwości | 2,4 GHz / 5,8 GHz |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Waga | 0,53kg |
| Wielkość | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| Ekran | 3.5 ” |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Mat i plastik |