| nazwisko | Polaris Hobit DS4 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Tryb noszenia | Ręcznik |
| Wymiar | 80 mm*75 mm*265 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Zakres | 1-1,5KM |
| Materiał | Matal |
| nazwisko | Polaris Hobit AS8 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Drone id | - Tak, proszę. |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Wielkość | Średnica 400, wysokość 380 |
| nazwisko | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Zespoły | 70MHz-6GHz |
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Kolor | Zieleń wojskowa |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Zasięg detektora | 5-10KM |
|---|---|
| Pasy wykrywania | 300 GHz-6GHZ |
| Zespoły Jammer | 6 opasek, można dostosować |
| zakres zagłuszania | 3km |
| Pozycja dronów | - Tak, proszę. |
| Nr modelu | Hobit V4 |
|---|---|
| Kanał | 70 MHz - 6 GHz |
| Częstotliwość odbioru | 300 MHz-6,2 GHz |
| Szybkość transmisji | ≥20 Kb/s |
| Wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| nazwisko | Detektor UAV z możliwością wyszukiwania kierunku 10 km do wykrywania dronów głównego nurtu |
|---|---|
| Całkowity pobór mocy | mniej niż 35 W. |
| Zakres częstotliwości | 70 MHz do 6,2 GHz |
| Rozmiar hosta głównego | 170mm×85mm×55mm (dł.*szer.*gł.) |
| Promień wykrywania | 2000 m |
| Pasma interferencyjne | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Ekran | 3,5 cala |
| Waga | 3,5 kg |
| Wielkość | 300 × 260 × 140 mm |
| Promień zakłóceń | 1,5 km |
| nazwisko | Polaris Hobit FS-2 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Drone id | - Tak, proszę. |
| Kierunek dronów | - Tak, proszę. |
| Waga | 8,97 kg |
| nazwisko | Polaris Hobit A5s |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
| Zakres | 5-10KM |
| Kolor | Biały |
| Waga | 530g |