| nazwisko | Polaris Hobit Station-7 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Mat i plastik |
| Pasy wykrywania | 60 MHz ~ 6,2 GHz |
|---|---|
| Główne pasma detekcyjne | 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Prędkość dronu wykrywania | 0,5 m/s ~ 30 m/s |
| Temperatura pracy | -20℃~+55℃ |
| Wielkość produktu | 160 × 160 × 420 mm |
| Detect Model Library | 400+ |
|---|---|
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Technology | Radio Spectrum Detection |
|---|---|
| Detect Model Library | 400+ |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Product Size | 160×160×420mm |
|---|---|
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Pasy wykrywania | 60 MHz ~ 6,2 GHz |
|---|---|
| Wielkość pojedynczego opakowania | 500 × 500 × 700 mm |
| Prędkość dronu wykrywania | 0,5 m/s ~ 30 m/s |
| brzmiąca pozycja | 0°~360° (antena dookólna) |
| Wykryj bibliotekę modeli | 400+ |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Opóźnienie | ≤2S |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Materiał | Plastikowa tarcza, metalowa podstawa |
| nazwisko | Polaris Hobit D4 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| Waga | 500 g |