| Zasięg detektora | 10 km |
|---|---|
| Pasy wykrywania | Pełne pasma FPV, wykrywanie RF : 433 MHz, 858 GHz, 915 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5.8 GHz, DJI Drons ID, |
| Zespoły Jammer | 5725-5850 MHz 、 2400-2500MHz 、 5150-5250MHz 、 860-928MHz 、 428-435MHz 、 1160-1280mHz 、 1560-1620mHz |
| zakres zagłuszania | 3km |
| Kierunek zagłuszania | 60 stopni / 1 sektor |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz ~ 6,2 GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 3 km |
| Lokalizacja drona | Z funkcją RFD i Drone ID i dronem |
| Jednocześnie wykrywanie | 20 sztuk |
| Czas pracy | 3-4 godziny |
| nazwisko | Polaris Hobit Portable-C1 |
|---|---|
| Zakres | 5km |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Materiał | Plastikowe |
| Whist | 8,5 kg |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz ~ 6,2 GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 1-3 km |
| Pozycja dronów | Drone ID i dron zdalny identyfikator identyfikatora |
| Dowód | IP65 |
| Czas pracy | 3-4 godziny |
| nazwisko | Polaris Hobit AS9 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Szerokopasmowy analizator widma (Detektor częstotliwości radiowej) |
| nazwisko | Polaris Hobit AS-4 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Drone id | - Tak, proszę. |
| Kierunek dronów | - Tak, proszę. |
| nazwisko | Polaris Hobit S8 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Zespoły FPV | Singał analogowy 300 MHz-6GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości z zagłuszaniem 6 sektorów |
| Zakres | 5-10KM |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| Foucs Spectrum | 433 MHz 、 868 MHz 、 915 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Szybkość wykrywania | ≧ 99% |
| Zasięg detektora | 5-10KM |
|---|---|
| Wykrywanie frenquecy | 300 GHZ-6GHZ FPV, 433 MHz, 858 GHz, 915 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz, Drony zdalne id, Drones ID |
| zakres zagłuszania | 2 km-3 km |
| Zespoły Jammer | 5725-5850MHz 、2400-2500MHz、5150-5250MHz、860-928MHz、428-435MHz、1160-1280MHz 、1560-1620MHz,może być do |
| Kierunek zagłuszania | 60 stopni / 1 sektor |
| Nr modelu | Hobit V2 |
|---|---|
| Kanał | 70 MHz - 6 GHz |
| Częstotliwość odbioru | 300 MHz-6,2 GHz |
| Szybkość transmisji | ≥20 Kb/s |
| Wysokość wykrywania | ≤0 metrów |