| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Wykryj pasma | 300 MHz do 6 GHz |
|---|---|
| Wygoda | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Kolor | beżowy |
| Waga | 9 kg |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-13 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowe |
| Waga | 8kg |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-2 |
|---|---|
| Wykryj kąt | 360° |
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Kolor | Szaro-biały |
| Zagłuszanie | Pełny zespół |