| Range | 5-10km |
|---|---|
| DJI Decoding | Support |
| Techology | Spectrum Recognition |
| Detection Bands | 433Mhz、 868Mhz、915Mhz、2.4Ghz、5.2Ghz、5.8Ghz |
| Remote ID | Can be identify |
| nazwisko | Polaris Hobit FJ-01 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 700 MHz-6GHz |
| Alarm | Przez światło |
| Zespoły zagłuszające | 9 zespołów |
| Materiał | Matal |
| Zespoły częstotliwości | 2.4 GHz i 5.8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Kolor | Srebrne kolory |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| nazwisko | Polaris Hobit P3 Pro |
|---|---|
| Zakładanie częstotliwości | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Zakres | 1-1,5KM |
| Materiał | Matal i plastik |
| Wielkość | 300 mm*260 mm*140 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit J2 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 1,4 GHz-6GHz |
| Zakres | 1-1,5KM |
| Żywotność baterii | 1 godz |
| Zespół grający na instrumentach jamujących | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Pasy wykrywania | 300 MHz-6200MHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | ≥1km |
| Dokładność wyszukiwania kierunku | ≤5° |
| Jednocześnie wykrywanie | 10 PCS |
| Czas pracy | 6 godzin |
| nazwisko | Polaris Hobit Portable-2 |
|---|---|
| Wykryj kąt | 360° |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | niestandardowe |
| Wysoka precyzja | ≤5° |
| Zakres wykrywania FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
|---|---|
| Waga | 18 kg |
| Zespoły częstotliwości Jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Wysokość wykrywania | 0-500m |
| Odległość pozycjonowania | 2-10 km |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |