| nazwisko | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| System | BULIT w systemie |
| Zagłuszanie | Pełny zespół obsługiwany |
| Detection range | 10km |
|---|---|
| FPV detection range | 300MHz-6.2GHz |
| Weight | 18kg |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Detection spectrum | 70MHz-6GHz |
| Model nr. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 25 kg |
| Częstotliwość zagłuszania | 800-900 MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zakres Jammer | 3km |
| Pasma interferencyjne | 800 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Promień zakłóceń | 1-2 km |
| Ochrona międzynarodowa | IP55 |
| Waga | 3,5 kg |
| Częstotliwość | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 2 km |
| Zasilanie | 220 V ± 10 V. |
| Ochrona przed piorunami | Dostępne |
| Temperatura pracy | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| nazwisko | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Zakłócenia obronne | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Wygoda | Lekki rozmiar |
| Ręcznik | Dostępne |
| Kolor | Białe złoto |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Zasięg wykrywania | 5 km |
| Kolor | Zielona |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70 MHz-6MHz |
| Wielkość | 500*500*680 mm |
| Poziom ochrony | IP65 |
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Wykryj pasma | 300 MHz do 6 GHz |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Wygoda | Przenośny |
| Wymiar | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Waga | 3,5 kg |