| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Promień wykrywania | 10 km |
|---|---|
| Zakres wykrywania FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 18 kg |
| Biblioteka Modeli Dronów | ≥400 |
| Zespoły częstotliwości Jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Model NO. | Hobit SP1 |
|---|---|
| Detection Spectrum | 70MHz-6GHz |
| Weight | 18kg |
| Jamming Frequency | 800-900MHz, 1.2GHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Dimensions | 510x510x710mm |
| Model nr. | Hobit V1 |
|---|---|
| Kanał | 70 MHz - 6 GHz |
| Częstotliwość odbioru | 300 MHz-6,2 GHz |
| Prędkość przesyłu danych | ≥20 Kb/s |
| Wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Częstotliwość dronów | 2,4 GHz 5,8 GHz 5,2 GHz itp. |
|---|---|
| Częstotliwość wykrywania dronów | 300m-6,2 GHz |
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
| Metoda wykrywania | Częstotliwość radiowa (RF) Detekcja UAV |
| Wykrywanie pasywne | Wsparcie |
| nazwisko | Polaris Hobit FS8 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| Czujnik | Analizator widma szerokopasmowego; Tablica anteny kierunkowej; Odbiornik ADS-B |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowe |
| Wielkość | Średnica 390 mm, wysokość 400 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit A5s |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
| Zakres | 5-10KM |
| Kolor | Biały |
| Waga | 530g |
| nazwisko | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Zespoły | 70MHz-6GHz |
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Kolor | Zieleń wojskowa |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Model nr. | Hobit SP6 |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 25 kg |
| Częstotliwość zagłuszania | 800-900 MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Zakres Jammer | 3km |