| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Pasmo widma wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Najniższa wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Sposób noszenia | montowany na pojeździe |
| Zasięg wykrywania | 5km |
| Kąt | 360° |
| Model nr | Hobit S4 |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70MHz-6GHz |
| Waga | 18 kg |
| Wymiary | 510x510x710 mm |
| Zakres wykrywania | 10 km |
| Zasięg wykrywania | 10 km |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70MHz-6GHz |
| zakres zagłuszania | 3km |
| Częstotliwość zagłuszania | 433 MHz, 800-900 MHz, 1,2 GHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,1-5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Jednoczesne UAV | ≥150pcs |
| Model nr. | Hobit S1 |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Waga | 18 kg |
| Biblioteka Modeli Dronów | ≥400 |
| Pasmo częstotliwości Jammer | 433 MHz 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Wymiar | Stop aluminium |
| Wielkość | 80 mm*75 mm*263 mm |
| Alarm | Głos i wibracja |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| nazwisko | Polaris hobit n2s |
|---|---|
| Pasma częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
| Ekran | 3,5" |
| Kolor | Złoto |
| Wielkość | 81 mm × 75 mm × 265 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-17 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz - 6 GHz (opcje konfigurowalne: 300 MHz - sygnał analogowy 6,2 GHz dla FPV) |
| Drona FPV | Dostosowywalne |
| Materiał | Mat i plastik |
| Możliwe do zidentyfikowania modele UAV | ≥400 modeli (w tym pełna seria DJI i główne marki) |
| nazwisko | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| FPV | - Tak, proszę. |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| Czujnik | Analizator spektrum |
| nazwisko | Polaris hobit e1 |
|---|---|
| Kolor | Żółtawy |
| Częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
| Personalizacja | Można dostosować za pomocą zespołów 1 GHz -1,4 GHz i 5.1 GHz - 5.9 GHz |
| Stopień ochrony | IP 65 |