| Główny cel | Pojazdy na niskiej wysokości |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | UDP |
| Radar pas | 8 ~ 12 GHz |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Wymiary zewnętrzne | 850 × 330 × 440 (mm) |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≧ 99,9% |
| Zakłócenia obronne | 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,5" |
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Promień zakłóceń | 1-2 km |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-11 |
|---|---|
| Zakres | 5-10KM |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Żółty |
| Wsparcie w zagłuszaniu | - Tak, proszę. |
| Tryb skoncentrowany | automatyczny/ręczny |
|---|---|
| Zasilacz i zużycie energii | Średnia moc : 40 W/szczytowa moc : 60 W. |
| Wielkość | 352 mm × 245 mm × 275 mm |
| Waga | ≤ 8 kg |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ +60 ℃ |
| Bandość częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Projekt produktu | Przenośny |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Waga | 530g |
| Poziom ochrony | IP55 |
| Zasięg wykrywania | ≥ 3 km (w odniesieniu do otaczającego środowiska elektromagnetycznego, mocy transmisji UAV itp.) |
|---|---|
| Zasilanie | Zdejmowalna bateria litowa |
| Pasmo częstotliwości detekcji | 70 MHz ~ 6000 MHz (pasmo częstotliwości detekcji można elastycznie konfigurować) |
| Wytrzymałość | ≥ 6 godzin (pojedyncza bateria) |
| ROZMIAR | 159 mm × 70 mm × 44 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit D3 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Zasięg wykrywania | 1-1,5KM |
| Materiał | Metal |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Zasięg wykrywania | 5-10KM |
|---|---|
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| technologii | Wykrywanie pasma częstotliwości |
| Waga | 18 kg |