| nazwisko | Polaris Hobit Portable-1 |
|---|---|
| Zakres | 2-3 km |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Plastikowe |
| Zespół ingerencji | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Rozmiar ekranu | 3.5 ” |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Waga | 3,5 kg |
| Bandwia ingerencji | 900 mGz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Wymiar | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Zasięg zakłóceń | 1-2 km |
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | 3km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Kąt wykrycia | 360 stopni |
| Wykryć stawkę | ≥ 99,9% |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-1 |
|---|---|
| Zakres | 10 km |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Można dostosować |
| Tryb wykrywania | Bierny |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Wymiar | Stop aluminium |
| Alarm | Głos+wibracja |
| Wielkość | 81 mm*78 mm*262 mm |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |