| Wykryć częstotliwość | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Zakres | Do 1 km |
| Ekran | 3,5-calowy ekran dotykowy |
| Kolor | Srebrno-biały |
| nazwisko | Polaris Hobit Jammer2 |
|---|---|
| Sposób noszenia | Naprawił |
| zakłócanie funkcji fpv | 300 MHz-6,2 GHz (można dostosować) |
| Władza | ≤200w |
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Spektrum ostrości | 433 MHz 、 868 MHz 、 915 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Kąt | 360° |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Tryb noszenia | Naprawił |
| Szybkość wykrywania | ≥99% |
| nazwisko | Handheld Detektor UAV i urządzenie do zablokowania dla poszczególnych urządzeń bojowych |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 1-2 km |
| zakres zagłuszania | 1-1,5KM |
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Zespół grający na instrumentach jamujących | 2,4 GHz 、 5,8 GHz 、 5,2 GHz 、 1,5 GHz 、 433 MHz 、 900 MHz |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Kąt | 360° |
| Zasięg wykrywania | 5-10 km |
| Waga | 530g |
| Temperatura pracy | - 40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Przepustowość wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 5-10 km |
| Waga | 530g |
| Kolor | czarny |
| Marka wykrywania | DJI, autel, dron Wi -Fi itp. |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-5 |
|---|---|
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| System | BULIT w systemie |
| Zagłuszanie | Pełny zespół obsługiwany |
| Częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| ROZMIAR | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Zakres Jammer | 1 km |
| Waga | 530g |
| Przepustowość wykrywania | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | Do 10KM |
| Lokalizacja drona | W odległości 3 km |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Siła zakłócenia | Zmiennik |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |