| Częstotliwość | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
|---|---|
| czas pracy | ≥1 godz. |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Wygoda | Przenośny |
| Kolor | aluminium, srebro |
| nazwisko | Polaris Hobit Jr3 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 GHz-6 GHz |
| Zakres | 2 KM |
| Żywotność baterii | 1 godz |
| Waga | 3 kg |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Product Size | 160×160×420mm |
| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz-6,2 GHz |
|---|---|
| Waga | 18 kg |
| Wymiary | 510x510x710 mm |
| Zakres wykrywania | 10 km |
| Kąt wykrywania | 360 ° |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| nazwisko | 10 km stały detektor sygnału FPV UAV z funkcją znalezienia kierunku i zablokowaniem dronów |
|---|---|
| Odkrycie zasięgu | 5-10KM |
| Czas odpowiedzi | <5S |
| Tryb alarmu | Tryb dźwięku i wibracji |
| Kierunek Znajdowanie odległości | 3-5km |
| Zespoły częstotliwości | 2.4 GHz i 5.8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Kolor | Srebrne kolory |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| Detection Bands | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Detection Distance | ≥1km |
| Direction Finding Accuracy | ≤5° |
| Identify type | OFDM |
| Working time | more than 4 hours |
| Nazwa | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| Wykrywanie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Zakres Jammer | 2-3 km |
| Waga opakowania | 70 kg |
| Rozmiar opakowania | 94 cm * 94 cm * 144 cm |