| Częstotliwości | 2.4 GHz i 5.8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Wielkość | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Waga | 530g |
| Kolor | srebrno-czarny |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-2 |
|---|---|
| Wykryj kąt | 360° |
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Kolor | Szaro-biały |
| Zagłuszanie | Pełny zespół |
| nazwisko | Polaris Hobit J1 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 1,4 GHz-6GHz |
| Dostosowywalne | Dostępne |
| Zakres | 1-1,5KM |
| Wielkość | 440 mm*300 mm*200 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit Q1s |
|---|---|
| Częstotliwości | 700 MHz - 6 GHz |
| Przewoźnik operacyjny | 4 przewoźników |
| Efektywny zasięg | 1.5-3km |
| Wielkość | 500x340x200 mm |
| nazwisko | Polaris Hobit SP1 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 6 kanał, upors GPS, BDS, GLONASS, GALILEO BDS B1I 、 GPS L1 C/A 、 GPS L2 、 GPS L5 、 GLONASS L1 、 Gali |
| Zakres | do 3 km |
| Materiał | Plastikowe |
| Zużycie energii | 20w |
| nazwisko | Polaris Hobit A5s |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70 MHz - 6 GHz |
| Zakres | 5-10KM |
| Kolor | Biały |
| Waga | 530g |
| nazwisko | Polaris Hobit RS1 |
|---|---|
| Zespoły | 70MHz-6GHz |
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Kolor | Zieleń wojskowa |
| Tryb zasilania | 220 V ± 10 V. |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 5 km |
| Dostosowywalne | Dostępne |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ + 55 ℃ |
| Zasilanie | 220 V ± 10 V. |
| zakres zagłuszania | 1-2 km |
|---|---|
| Liczba kanałów | 6 |
| Typ anteny | kierunkowy |
| Temperatura pracy | -20°C do +50°C |
| Metoda kontroli | Ekran dotykowy |
| nazwisko | Polaris Hobit J9 |
|---|---|
| Możliwości zakłóceń | 900 MHz, 433 MHz; 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz; 5.2 GHz |
| zakres zagłuszania | 2 km |
| System chłodzenia | Wentylatory i radiator |
| Temperatura pracy | - 20 ° C do + 50 ° C |