| Częstotliwość wykrywania | 300 MHz-6,2 GHz |
|---|---|
| Waga | 18 kg |
| Wymiary | 510x510x710 mm |
| Zakres wykrywania | 10 km |
| Kąt wykrywania | 360 ° |
| Name | Polaris Hobit SP! |
|---|---|
| Frequency Band | 70Mhz-6Ghz |
| UAV Detection Bands | 433Mhz, 868Mhz, 915Mhz, 2.4Ghz, 5.2Ghz, 5.8Ghz |
| Detection Range | 10km |
| Jamming Range | 2-3km |
| Zespoły częstotliwości | 2.4 GHz i 5.8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Odkrycie zasięgu | 3km |
| Kolor | Srebrne kolory |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Wykryć częstotliwość | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| Zakres | Do 1 km |
| Ekran | 3,5-calowy ekran dotykowy |
| Kolor | Srebrno-biały |
| Nazwa | AEROSEEK Hobit S6 |
|---|---|
| Wykrywanie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| Zakres Jammer | 2-3 km |
| Waga opakowania | 70 kg |
| Rozmiar opakowania | 94 cm * 94 cm * 144 cm |
| Spektrum ostrości | 433 MHz 、 868 MHz 、 915 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Kąt | 360° |
| Częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Tryb noszenia | Naprawił |
| Szybkość wykrywania | ≥99% |
| Częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| ROZMIAR | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Zakres Jammer | 1 km |
| Waga | 530g |
| Przepustowość wykrywania | 70MHz-6GHz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | Do 10KM |
| Lokalizacja drona | W odległości 3 km |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Siła zakłócenia | Zmiennik |
| Szczegóły pakowania | Trwała obudowa lub pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | W 7-14 pracach |
| Zasady płatności | T/T, PayPal itp. |
| Możliwość Supply | 50 PCS/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |