| Pasmo widma wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Najniższa wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Sposób noszenia | montowany na pojeździe |
| Zasięg wykrywania | 5km |
| Kąt | 360° |
| nazwisko | Polaris Hobit S3 Pro |
|---|---|
| Widmo detekcji | 70 MHz - 6 GHz |
| Odkrycie zasięgu | Do 10KM |
| Kąt | 360° |
| Wykrycie FPV | 300 MHz-6,2 GHz |
| nazwisko | Polaris hobit p5 jammer |
|---|---|
| zakłócanie funkcji fpv | 300 MHz-6,2 GHz (można dostosować) |
| Władza | ≤200w |
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| Stopień ochrony | ≧ IP65 |
| nazwisko | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Bandek wykrywania | 433 MHz 、 900 mGz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| dBm | 45 |
|---|---|
| Władza | ≤200w |
| Współczynnik J/C. | 20:1 |
| Zakres | 1,5 km |
| zakłócanie funkcji fpv | 300 MHz-6,2 GHz (można dostosować) |
| nazwisko | Polaris Hobit A5 |
|---|---|
| Pasmo widma wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Trajektoria lotu | Można śledzić |
| Dokładne rozpoznanie | ≧ 400 różnych modeli UAVS |
| Kąt wykrywania | 360 stopni |
| Przepustowość wykrywania | Dostosowywanie z 70 MHz - 6 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Zasięg wykrywania | 360° |
| Stabilność | Premia |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| Przepustowość wykrywania | 433 MHz 、 900 MHz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
|---|---|
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Kąt wykrywania | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≧ 99,9% |
| czas pracy | ≥1 godz. |
|---|---|
| Zużycie energii | ≤30W |
| Ochrona międzynarodowa | IP55 |
| Promień zakłóceń | 1-2 km |
| Zespół ingerencji | 900 MHz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |