| nazwisko | Polaris Hobit Station-2 |
|---|---|
| Wykryj kąt | 360° |
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Kolor | Szaro-biały |
| Zagłuszanie | Pełny zespół |
| Częstotliwość robocza | 14,0 GHz ~ 14,5 GHz |
|---|---|
| Rozmiar pojedynczego opakowania | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Nocna odległość wykrywania | ≥ 5 km |
| Pasma detekcyjne | 9,84–15 GHz |
| Pracujący | 24*7 godzin ciągłej pracy. |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 55 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar pojedynczego opakowania | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Nocna odległość wykrywania | ≥10 km |
| Pasma detekcyjne | 9,84–15 GHz |
| Pracujący | 24*7 godzin ciągłej pracy. |
| Pasmo częstotliwości wykrywania | Pasmo X. |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | ≥ 3 km (typowy cel: DJI Phantom 4, RCS=0,01 m²) |
| Minimalna wykrywalna prędkość | 1m/s |
| Strefa niewidomych krótkiego zasięgu | ≤ 150 m |
| Zasięg wykrywania | Wysokość: 0° ~ 50° |
| Zasięg wykrywania | 10-15 km |
|---|---|
| Pasma detekcyjne | Pasma X |
| Zasięg wykrywania | 360° |
| Docelowa pojemność | ≥500 jednostek |
| Waga | ≤40 kg |
| Wskaźnik wykrywania | ≧ 99,99 % |
|---|---|
| Najniższa wysokość wykrywania | ≤0 metrów |
| Maksymalna liczba UAV | ≧150szt |
| Pasmo widma wykrywania | 70 MHz - 6 GHz |
| Wykrywanie FPV | Sygnał analogowy 300 MHz-6,2 GHz |
| nazwisko | Polaris Hobit AS13 |
|---|---|
| Bandek wykrywania | 433 MHz 、 900 mGz 、 2,4 GHz 、 5,2 GHz 、 5,8 GHz |
| Lokalizacja drona | W granicach 3 km |
| Dostosowanie | 360° |
| Szybkość wykrywania | ≥ 99,9% |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
|---|---|
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |