| nazwisko | Polaris Hobit Jammer3 |
|---|---|
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
| zakłócanie funkcji fpv | 300 MHz ~ 6,2 GHz |
| Władza | ≤200w |
| Zakres | 2 KM |
| nazwisko | Polaris Hobit P3s |
|---|---|
| Pasma interferencyjne | 900 MHz/1,5 GHz/2,4 GHz/5,8 GHz |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Sposób noszenia | Przenośny |
| Kolor | czarny |
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| zakłócanie funkcji fpv | Dostosowywanie od 300 MHz do 6,2 GHz |
| Władza | ≤200w |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Zakres | 1,5 km-3 km |
| nazwisko | Zakres 1 km ręczny jammer może celować w drony FPV |
|---|---|
| zakres zagłuszania | 1km |
| Tryb alarmów | Alerty audio/wizualne |
| Działanie kątowe | 30° |
| Czas odpowiedzi | <3s |
| nazwisko | Naprawiono Jammer Drone łatwy w instalacji odpowiedni do pracy w terenie |
|---|---|
| zakres zagłuszania | 2 km |
| System chłodzenia | Wentylatory i radiator |
| Możliwości zakłóceń | 900 MHz, 433 MHz; 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz; 5.2 GHz |
| Temperatura pracy | -20 ° C-50 ° C. |
| nazwisko | Polaris Hobit AS-4 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Rodzaj | Detektor częstotliwości radiowej |
| Drone id | - Tak, proszę. |
| Kierunek dronów | - Tak, proszę. |
| nazwisko | Naprawiono 6-10 pasm dronów FPV z dronem z dronem i alarmem dronów |
|---|---|
| Liczba anten | 6-10 (zgodnie z potrzebami klientów) |
| Zasilanie | 24V 5A |
| Zużycie energii | 300 W |
| Waga | 20 kg |
| Częstotliwość jammer | 433 MHz, 900 MHz, 1,2 Hz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| zakłócanie funkcji fpv | Dostosowywanie od 300 MHz do 6,2 GHz |
| Władza | ≤200w |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Zakres | 1,5 km - 3 km |
| nazwisko | Polaris Hobit FS-2 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 300 MHz-6 GHz |
| Drone id | - Tak, proszę. |
| Kierunek dronów | - Tak, proszę. |
| Waga | 8,97 kg |
| nazwisko | Polaris Hobit AS9 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| ADS-B | - Tak, proszę. |
| FPV | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Szerokopasmowy analizator widma (Detektor częstotliwości radiowej) |