| Częstotliwości | 2,4 GHz i 5,8 GHz |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| ROZMIAR | 80 mm*75 mm*265 mm |
| Zakres Jammer | 1 km |
| Waga | 530g |
| Bandwia ingerencji | 900 mGz, 1,5 GHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Wymiar | 300 mm*260 mm*140 mm |
| Zużycie energii | ≤30W |
| Zasięg zakłóceń | 1-2 km |
| czas pracy | ≥1 godz. |
| nazwisko | Polaris Hobit Station-1 |
|---|---|
| Zakres | 10 km |
| Pasmo częstotliwości | 70MHz-6GHz |
| Kolor | Można dostosować |
| Tryb wykrywania | Bierny |