| Pasma detekcyjne | 100 MHz – 8000 MHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | ≥1 km |
| Dokładność wyszukiwania kierunku | ≤5° |
| Zidentyfikuj typ | OFDM |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 55 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar pojedynczego opakowania | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Nocna odległość wykrywania | ≥ 5 km |
| Pasma detekcyjne | 9,84–15 GHz |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 55 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar pojedynczego opakowania | 306 mm × 206 mm × 137 mm |
| Nocna odległość wykrywania | ≥ 5 km |
| Pasma detekcyjne | 9,84–15 GHz |
| Pasmo częstotliwości Spoofera | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maksymalna moc transmisji spoofera GPS | ≥ 10 dBm |
| Zasięg spoofera GPS | ≥ 3 km |
| Spoofer GPS Zakres regulacji mocy | 80 dB |
| Pasmo częstotliwości Spoofera | 1500 MHz-1600 MHz |
|---|---|
| Maksymalna moc transmisji spoofera GPS | ≥ 10 dBm |
| Zasięg spoofera GPS | ≥ 5 km |
| Spoofer GPS Zakres regulacji mocy | 80 dB |
| Pasmo częstotliwości wykrywania | Pasmo X. |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | ≥ 3 km (typowy cel: DJI Phantom 4, RCS=0,01 m²) |
| Minimalna wykrywalna prędkość | 1m/s |
| Strefa niewidomych krótkiego zasięgu | ≤ 150 m |
| Zasięg wykrywania | 10-15 km |
|---|---|
| Pasma detekcyjne | Pasma X |
| Zasięg wykrywania | 360° |
| Docelowa pojemność | ≥500 jednostek |